Podczas zakładania konta u bukmachera BetClic masz jedyną, niepowtarzalną szansę do tego, by wykorzystać kod promocyjny. To proste – podajesz „KOD500” i odbierasz do 500 PLN na start!

Kod promocyjny BetClic. Wpisujesz "KOD500" i zgarniasz 500 PLN!
Kod promocyjny BetClic. Wpisujesz „KOD500” i zgarniasz 500 PLN!

Betclic kod na bonus powitalny

Na czym dokładnie polega przygotowany przez Betclic kod promocyjny? To hasło bonusowe, które można wpisać przy rejestracji konta. Tylko nowi gracze mają taką możliwość!

Aby zarejestrować się z kodem promocyjny, w ostatnim punkcie formularza online na stronie BetClic należy wpisać słowo „KOD500„. Nazwa wzięła się stąd, że maksymalny bonus od bukmachera to 500 PLN!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Wpisałeś już KOD500 na Betclic.pl?

Dostępny na ten moment na stronie BetClic bonus powitalny to cashback od przegranej w pierwszym kuponie zagranym po założeniu konta. Zwrot to 100% wartości stawki aż do kwoty 500 PLN!

Jak dokładnie wygląda obstawianie meczów w BetClic? Zobacz video znajdujące się poniżej i przekonaj się, jak dokładnie wygląda typowanie meczów w portalu BetClic.pl:

Pamiętaj, że kod promocyjny możesz wpisać tylko przy rejestracji. W późniejszym czasie nie będziesz już mógł podać słowa KOD500!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!
Następny artykułBonus 50 PLNza przegrany kupon z MLB u bukmachera Etoto
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)