Legalny bukmacher Milenium regularnie oferuje swoim graczom zakłady bez podatku. W jaki sposób je obstawiać i w których godzinach najlepiej to robić?

Jak obstawiać bez podatku w Milenium?
Jak obstawiać bez podatku w Milenium?

Legalny bukmacher bez podatku

Nie ma co ukrywać, że bez podatku bukmacherskiego obowiązującego w Polsce można by było zarabiać więcej. Trudno spodziewać się, by państwo miało z tej opłaty skorzystać, ale – na szczęście – niektóre portale (legalne!) znalazły na to sposób!

Bukmacher Milenium każdego dnia oferuje swoim graczom możliwość odebrania wygranych większych o 14% w porównaniu ze standardową ofertą w innych serwisach. Dzięki zwiększonemu mnożnikowi zarabiamy dokładnie tyle, ile wygralibyśmy na nielegalnej stronie nieodprowadzającej podatków.

Oferta specjalna o nazwie Happy Hours obowiązuje przez cały rok i – co najważniejsze – o stałych porach. Można korzystać z niej nie tylko na standardowej stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej i punktach stacjonarnych.

Milenium Happy Hour godziny

Rozkład dnia Happy Hour wygląda następująco:

WIRTUALNE SPORTY | 00:05 – 14:00

  • Bez względu na kurs i ilość typów na kuponie

ZAKŁADY PRZEDMECZOWE | 14:00 – 15:00

  • Minimum trzy zdarzenia na kuponie

ZAKŁADY NA ŻYWO | 15:00 – 23:55

  • Jedynie dwa zdarzenia na kuponie z kursem wynoszącym minimum 1.20

Milenium bez podatku to znakomita propozycja dla osób, które obstawiają dość regularnie, ale także i takich, co lubią zagrać na faworytów raz na jakiś czas.

Jeżeli nie masz konta u opisywanego bukmachera, pamiętaj, że możesz założyć je w każdej chwili. Poniżej podajemy obowiązujący obecnie kod promocyjny, który można wykorzystać do odebrania bonusów!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygraną na LaLiga o 14%!!
Następny artykułJak obejrzeć mecz za darmo w internecie?
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)