Nowa impreza dla miłośników sportów walki – Genesis KSW. Czy Polacy pokochają pojedynki na gołe pięści, czy sam projekt okaże się klapą już na starcie?

Genesis KSW - będzie hit czy kit?
Genesis KSW – będzie hit czy kit?

Co to jest Genesis KSW?

KSW to nadal najchętniej oglądana impreza MMA w naszym kraju. Można powiedzieć, że Konfrontacja Sztuk Walki nie ma sobie równych, chociaż na pewno Fame MMA sprawiło, że obecnie monopolista nie jest już jako jedyny kojarzony z dużymi, głośnymi freak fightami.

Między innymi z myślą o osobach, które niekoniecznie interesują się MMA w najczystszej postaci, przygotowano Genesis KSW. To pierwsza w naszym kraju impreza, gdzie odbędą się walki na gołe pięści. Smaczku całemu wydarzeniu dodaje na pewno to, że w pojedynku wieczoru zobaczymy Marcina Różalskiego a naprzeciw niego – prawdziwą legendę UFC!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Walka Różalski – Barnett zapowiadana jest już od pewnego czasu, co nie znaczy, że będzie jedynym punktem Genesis, na którym warto zawiesić oko. Co ciekawe, organizatorzy zdecydowali się również na pokazanie walk kobiet, a mowa dokładnie o starciu Aleksandra Rola – Monika Porażyńska.

Kiedy gala Genesis i o której początek?

Trzeba przyznać, że na temat samej gali Genesis KSW nie pojawia się wiele informacji. Szczegóły nie były znane jeszcze na miesiąc przed rozpoczęciem imprezy, ale im do tego bliżej, tym coraz więcej kart się odsłania. Wiadomo na sto procent, że wszystko odbędzie się 23 października 2020 roku, a start transmisji Genesis KSW online przewidziano punktualnie na 20.00.

Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu imprez, main event zobaczymy jako ostatni. Możemy być pewni, że twórcy całej gali zrobią co tylko będą mogli, by wszystko było jak najatrakcyjniejsze dla widowni, czyli ciekawych „dodatków” zabraknąć nie powinno. Koniec prawdopodobnie będzie miał miejsce w okolicach godziny 23.30.

Jak obejrzeć Genesis w internecie oraz TV?

Podobnie jak w przypadku Fame MMA, mamy ogromne zainteresowanie tematem, jak oglądać Genesis KSW w internecie. Niestety, wraz z nowymi materiałami w sieci pojawia się też coraz więcej oszustw, przed którymi musimy was przestrzec.

Genesis KSW online PPV
Genesis KSW online PPV

Nieprawdą jest, że Genesis KSW za darmo będzie mógł obejrzeć każdy zainteresowany imprezą. Transmisja ma być udostępniana jedynie w systemie PPV, a to oznacza, że wirtualny bilet do relacji jest płatny. Cena takiej przyjemności to 40 złotych.

Aby obejrzeć KSW Genesis online, wystarczy wejść do portalu KSW TV i skorzystać z Pay Per View. Dobrze jest zdecydować się na to przynajmniej na parę godzin przed rozpoczęciem imprezy, by mieć pewność, że otrzyma się pełny dostęp do streamu w odpowiednim czasie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakich błędów nie popełniać przy obstawianiu meczów?
Następny artykułCzy poczucie własnej wartości można wzmocnić?
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)