Oprócz zakładów bukmacherskich STS posiada w swojej ofercie gry karciane, w których to można m.in.-legalnie i to online w pokera. Poza tym wspomniany operator oferuje graczom promocję, w której to codziennie oferuje zakład bez ryzyka do 20 złotych.

Bonus na karty dla każdego

Bonus na karty dla każdego

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS. Poza tym swojego udziału do tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać.

Promocja polega na zagraniu dowolnego zakłady SOLO lub AKO, na którym to będą znajdować się wyłącznie zakłady z Betgames STS. A można tam obstawiać chociażby pokera, wojnę i bakarat.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale anulowane są z tej akcji wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Warto jest mieć na uwadze, że każdego dnia pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji jest objęty Cashbackiem, czyli w przypadku przegranej gracz może liczyć na zwrot stawki do 20 złotych.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bonus bez wpłaty własnej 2020

Każdy nowy użytkownik bukmachera STS, który dokona rejestracji konta, a dodatkowo w formularzu rejestracyjnym wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” w gratisie otrzyma 29 złotych.

Na kolejne środki każdy typer może liczyć po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas na konto gracza może trafić nawet 1200 złotych.

Darmowy bonus za obstawienie meczy od STS:

Każdy gracz, który regularnie obstawie mecze u bukmachera STS może liczyć na darmowy bonus o wartości 30 złotych i to co tydzień.

Wystarczy, że typer zagra zakłady za kwotę minimum 200 złotych w czasie jednego tygodnia i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone otrzyma premię.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 100% za obstawienie meczy u bukmachera Fortuna.
Następny artykuł25 PLN co tydzień na STS Betgames. Dla każdego gracza.
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.