Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Totalbet? Jak nie to warto je założyć, ponieważ już za sam proces rejestracji zostanie przyznany Ci Freebet w wysokości 25 PLN.

Oferta skierowana jest do graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera.

Co zrobić, aby otrzymać bonus:

  1. Dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera
    www.Totalbet.pl!
  2. Przejść proces weryfikacji
  3. Odebrać Freebet 25 PLN. Bonus zostanie przyznany automatycznie do swojego konta.

Po otrzymaniu bonusu mamy prawo bez żadnych kosztów dokonać zawarcia kuponu. Może być to kupon wielozdarzeniowy bądź pojedynczy. Jednak na obu tych kuponach musi być kurs minimum 2.00.

Po wybraniu zdarzeń na kuponie musimy z listy na dole kuponu wybrać „freebet 25PLN”.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony, jako wygrany. To nie musimy dokonywać obrotu. Mamy prawo grać dalej za te środki lub je wypłacić.

Jednak należy pamiętać, że promocja jest skierowana do jednego gospodarstwa domowego, adresu IP. Złamanie tego punktu będzie oznaczać zamknięcie konta zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obejrzeć mecz za darmo w internecie?
Następny artykułLuty 2019. Forbet powiększa wygrane o 14%!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.