Jesteś zainteresowany zakładem bez ryzyka, ale nie wiesz czy któryś z legalnych bukmacherów oferuje taką promocję? Śpieszymy z odpowiedzią!

Fortuna z zakładem bez ryzyka
Fortuna z zakładem bez ryzyka

Mamy dobrą wiadomości, bukmacher Fortuna oferuje w ramach pakietu powitalnego promocję o nazwie „Zakład bez ryzyka do 100 PLN”, która może Cię zainteresować, jeśli faktycznie szukasz tego typu propozycji.

Jednak już na wstępie trzeba podkreślić, że oferta ta jest dedykowana osobom, które nie mają jeszcze swojego konta internetowego we wspomnianej firmie bukmacherskiej. Jeśli już je posiadasz, to niestety opisywana premia nie jest dla Ciebie!

Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z akcji specjalnej? Niewiele. Na początek wystarczy odwiedzić stronę internetową Fortuny, gdzie znajduje się formularz rejestracyjny, którego wypełnienie i przesłanie umożliwi otworzenie konta.

PAMIĘTAJ! To już na tym etapie musisz wyrazić swoją zgodę na udział w promocji, poprzez zaznaczenie odpowiedniego okienka, informującego o możliwości skorzystania z zakładu bez ryzyka.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Co dalej? Kolejnym krokiem po przejściu procedury weryfikacyjnej jest dokonanie depozytu i postawienie pierwszego kuponu, na co jest dokładnie 10 dni od momentu rejestracji. Jeśli ten zakład okaże się przegrany to Fortuna zagwarantuje Ci zwrot stawki aż do 100 PLN.

UWAGA! Zgodnie z regulaminem promocji wspomniana powyżej stawka to zainwestowane w kupon środki pieniężne pomniejszone o kwotę podatku. Co za tym idzie, pełne wykorzystanie bonusu będzie możliwe dopiero przy kwocie 114 a nie 100 PLN.

Opisywany zakład bez ryzyka to jednak nie wszystko na co mogą liczyć nowi gracze w Fortunie. Do zdobycia jest również premia aż 100% od pierwszej wpłaty, maksimum 400 PLN!

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE – www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułPewniaki na baseball – 7 grudnia (piątek)