Bukmacher Fortuna przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Formuły 1. Poznaj szczegóły promocji, dzięki której możesz zgarnąć 200 PLN na obstawianie!

Fortuna rozdaje po 200 PLN na GP Australii!
Fortuna rozdaje po 200 PLN na GP Australii!

Zakłady bukmacherskie F1

Oferta obowiązuje do dnia 17 marca 2019 roku. Początek wyścigu GP Australii zaplanowano na godzinę 6.10 polskiego czasu i to właśnie do tego momentu możesz postawić kupon promocyjny.

Jeżeli chcesz zakwalifikować się do promocji, twoim zadaniem jest postawienie kuponu AKO z minimum 3 typami, z których co najmniej jeden będzie dotyczył Grand Prix na torze w Melbourne.

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Stawka zakładu nie może wynosić mniej niż 10 PLN. Tylko taka inwestycja gwarantuje zapisanie się do oferty i daje szansę na wygranie jednej z dziesięciu nagród w formie bonusów gotówkowych.

Obstawianie Formuły 1

Fortuna przygotowała nagrody w wysokości 200 PLN. Środki trafią do osób, którym uda się w okresie trwania promocji zawrzeć kupony z najwyższymi kursami ogólnymi.

Tylko zwycięskie kupony są brane pod uwagę przy przyznawaniu nagród. Dodatkowe pieniądze pojawią się na twoim koncie w najbliższy poniedziałek, czyli dokładnie 18 marca.

Interesuje cię obstawianie F1? Pamiętaj, że u bukmachera Fortuna możesz stawiać na swoich faworytów zarówno na stronie oficjalnej, jak i w specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej na iOS oraz system Android.

Uwaga! Jeden uczestnik może zgarnąć maksymalnie jedną nagrodę bez względu na to, ile jego zwycięskich kuponów znajdzie się wśród najlepszych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS rekordowa wygrana. Gracz zarobił 1.25 mln PLN!
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera w marcu
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)