Jaki kod promocyjny jest dostępny u legalnego bukmachera Fortuna? Co trzeba wpisać, by na start zgarnąć 20 PLN, a potem nawet 1000 PLN za pierwszy depozyt?

Fortuna kod promocyjny. 20 PLN na start + 1000 PLN!
Fortuna kod promocyjny. 20 PLN na start + 1000 PLN!

Fortuna bonus powitalny 2019

Legalny bukmacher Fortuna to jeden z najbardziej znanych portali branżowych w naszym kraju. Działa na bazie licencji Ministerstwa Finansów, dzięki czemu obstawianie u niego jest w stu procentach bezpieczne.

Przy zakładaniu konta w Fortunie można wpisać kod promocyjny. Uprawnia on do skorzystania z bonusu na start, który składa się na chwilę obecną z następujących elementów:

  • 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka
  • 1000 PLN za pierwszy depozyt
  • 20 PLN za założenie konta!
fortuna kod bonus powitalny
fortuna kod bonus powitalny

Jeżeli chcesz mieć pewność, iż otrzymasz każdy z podanych przez nas prezentów, pamiętaj, by przy zakładaniu konta wpisać kod promocyjny Fortuna. Co bardzo ważne, wykorzystać go można tylko na samym początku przygody z bukmacherem!

Jak odebrać bonus w Fortunie?

Jak założyć konto w Fortunie, by odebrać bonus? Przygotowaliśmy specjalny poradnik wideo, gdzie znajdziecie wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygody z obstawianiem:

Posiadając profil gracza w Fortunie, można korzystać z transmisji wydarzeń sportowych, które udostępniane są całkowicie za darmo. Kto wie, może wkrótce w ofercie tego buka znajdą się MLB streamy online?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oglądania meczów przez internet? Przeczytaj, jak działają darmowe transmisje Fortuna i dlaczego warto korzystać z nich, zamiast z nielegalnych źródeł!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS kod bonusowy 2019
Następny artykułJak wykorzystać poranny bonus w Forbet?
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)