Popularny polski bukmacher Fortuna oferuje nowym swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać chociażby freebet bez depozytu, ale i inne bonusy. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Bonus na start dla graczy od Fortuny

Bonus na start dla graczy od Fortuny

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera Fortuna.

Regulamin ten promocji jest niezywkle prosty. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera Fortuna.pl. Wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko. To wszystko sprawi, że proces ten jest prosty w obsłudze.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji. Warto jest wiedzieć, że później już nie będzie możliwości go wpisania.

Już za samo wpisanie tego kodu rejestracyjnego bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki. Bukmacher Fortuna zwiększy pierwszy depozyt przyznając bonus równowartości wpłaty. Dokładnie mówiąc przy wpłacie, np. 600 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Użytkownik może otrzymać maksymalnie 1000 PLN.

Cashback do 115 PLN od bukmachera Fortuna:

Dodatkowo po dokonaniu depozytu gracz może zaryzykować w pierwszym kuponie. Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Można otrzymać zwrot do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia z MLB: Atlanta Braves – Chicago White Sox – 31 sierpnia (sobota)
Następny artykułTyp dnia z MLB Chicago Cubs vs Seattle Mariners – 4 września (środa)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.