Weekend zbliża się wielkimi krokami, wiec warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet. Operator zwiększa wygrane swoim graczom na zakłady od piątku do niedzieli o 14%.

Zakłady bez podatku w Lipcu u bukmachera Forbet

Zakłady bez podatku w Lipcu u bukmachera Forbet

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej wpłacił minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy podczas weekendu, tj. od piątku od godzin. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak, aż do końca lipca! Chcąc liczyć na większą wygraną właśnie tych tym okresie trzeba dokonać zagrania kuponu, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie z nich muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona, ale należy pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji. W promocji nie biorą udziału również kupony systemowe.

Gracz, który dokona zagrania kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bonusy na start nawet do 1250 PLN

Bukmacher Forbet oferuje dla swoich graczy niezywkle ciekawą ofertę powitalną, w której to po dokonaniu trzech depozytów można liczyć nawet na bonus do 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym użytkownik, który podczas procesu rejestracyjnego wpisze kod promocyjny BETONLINE w gratisie otrzyma dodatkowe 50 PLN.


Zakłady bukmacherskie Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS. Bonus do 1200 PLN
Następny artykułMLB. Pewniak za dzisiaj za darmo – 13 lipca (sobota)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.