Bukmacher Forbet organizuje konkurs dla tych, którzy lubią obstawiać Wirtualne Sporty. Dla najlepszego uczestnika przygotowano nagrodę w postaci 10.000 PLN!

Forbet Wirtualne Sporty. 10000 PLN do wygrania!
Forbet Wirtualne Sporty. 10000 PLN do wygrania!

Wirtualne Sporty Forbet

Promocja dostępna jest aż do 11 lutego tego roku, dlatego jest sporo czasu i szans na zdobywanie punktów niezbędnych do zdobywania coraz wyższych miejsc w rankingu oferty.

Forbet raz dziennie aktualizuje tabelę, w której można sprawdzić swoje aktualne miejsce oraz porównać swój rezultat z osiągnięciami innych typerów.

Wirtualne Sporty Forbet to nie tylko piłka nożna czy tenis, ale również wyścigi konne czy gonitwy psów. Każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie, nawet fan baseballu!

Kod promocyjny Forbet

Zasady zabawy są wyjątkowo proste – im więcej zdarzeń na kuponie zagranym w Virtual Sports, tym pokaźniejsza dawka „oczek” do klasyfikacji generalnej!

Gra w terminalach Forbet nie jest brana pod uwagę, dlatego musisz posiadać konto u tego bukmachera, by wziąć w niej udział. To bardzo proste – po prostu zarejestruj się na stronie oficjalnej i pamiętaj, że możesz przy tym podać Forbet kod promocyjny 2019!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet kod promocyjny. Bonus bez depozytu!
Następny artykułKonkurs na Australian Open z LvBet. Nagroda główna – 2000 PLN
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)