Baseball to sport, którego mecze rozgrywane są w środku nocy albo o poranku. Najnowsza oferta przygotowana przez bukmachera Forbet powinna spodobać się każdemu fanowi tego sportu!

Forbet daje wygrane większe o 14%!
Forbet daje wygrane większe o 14%!

Bonus na baseball

W ramach porannej oferty specjalnej przygotowanej przez Forbet legalny bukmacher przyznaje graczom wygrane większe o 14% w porównaniu z normalnymi okolicznościami. 

Aby skorzystać z promocji, nie musisz się zapisywać. Wystarczy posiadanie aktywnego konta na stronie bukmachera oraz zagranie kuponu zgodnego z wymogami regulaminu. 

Powiększone wygrane można otrzymać w przypadku zagrania kuponu z minimum czterema zdarzeniami w tym ze specjalnym zakładem promocyjnym o kursie 1.14. 

Promocje bukmacherskie Forbet

Warunek konieczny – gracz musi zagrać na swoje typy dnia w godzinach 6.00-12.00. W przeciwnym wypadku jego aktywność nie będzie mogła być zaliczona, a tym samym nie otrzyma on bonusu od zyskanych pieniędzy.

Forbet organizuje akcję tylko do końca stycznia 2019, jednak nie jest wykluczone, że zostanie ona przedłużona na kolejne miesiące, tak jak było to już w ubiegłym roku. 

Jeżeli nie masz konta w Forbet, a obstawianie baseballu czy oglądanie meczów live jest tym, co bierzesz pod uwagę przy wyborze bukmachera, być może powinieneś zarejestrować się we wspomnianym portalu. 

Pamiętaj, że przez pewien czas można opcjonalnie wykorzystać kod promocyjny Forbet. Wystarczy przy rejestracji wpisać hasło bonusowe „BETONLINE„!

Darmowe konto do obstawiania meczów online – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewniaki dnia baseball – 4 stycznia (piątek)
Następny artykułTypy dnia baseball – 7 stycznia (poniedziałek)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)