Bukmacher Forbet przygotował 20 PLN w formie bonusu bez depozytu. Aby go odebrać, wystarczy do końca weekendu założyć konto!

Forbet daje bonus bez depozytu 20 PLN!
Forbet daje bonus bez depozytu 20 PLN!

Forbet bonus bez wpłaty

Oferta dostępna jest tylko dla osób, które jeszcze nie posiadają konta w Forbet. Profile kwalifikujące się do niej muszą być założone w dniach 18-20 stycznia.

Premia w wysokości 20 PLN przyznawana jest automatycznie. Gracz nie musi dokonywać żadnego depozytu – wystarczy, że zaloguje się na nowo otwarte konto, a pieniądze będą tam już na niego czekać!

W ramach nowej promocji powitalnej nadal można otrzymać aż trzy premie za pierwsze wpłaty na konto w Forbet. Dodatkowo można zgarnąć także inne premie, jakie dostępne będą kolejnych akcjach specjalnych organizowanych dla graczy.

Jaki kod promocyjny w Forbet?

Planujesz założyć konto u legalnego bukmachera? Pamiętaj, że tylko osoby, które jeszcze nie mają konta, mogą wykorzystać w formularzu specjalny kod promocyjny BETONLINE„. Jedyne, co należy zrobić, to wpisać to hasło w jedną z dostępnych rubryk.

Bonus bez depozytu wystarczy obrócić jeden raz. Może być wykorzystany na obstawianie wszystkich wydarzeń, jakie dostępne są w aktualnej ofercie Forbet.

Na wykorzystanie prezentu od bukmachera gracz ma dokładnie tydzień. Po tym czasie środki przepadają!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja co weekend od Etoto bonus po 50 PLN
Następny artykułPromocja na rzuty rożne od Etoto
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)