Przed nami drugie spotkanie finałowe w rozgrywkach Australijskiej ABL, gdzie to występują drużyny Brisbane z Perth. Nieznacznymi faworytami tego boju są gospodarze.

Z pewnością zawodnicy Brisbane chcą iść za ciosem. Wygrali przecież pierwsze spotkanie finałowe 3-2. A teraz przynajmniej teoretycznie powinno być łatwiej o wygraną, bo wygrają u siebie. Grając na własnym stadionie nie mają problemów z wygraną. W ostatnich pięciu meczach przed własną publicznością wygrali cztery razy.

Do tego zdobywali bardzo dużą ilość punktów, bo zaledwie w przegranym boju z Canberrą zdobyli ich zaledwie sześć. Ostatecznie przegrywając 6-8. Więc jak widać możliwości posiadają duże. Do tego dochodzi przewagą psychiczna nad rywalami. Bowiem mają zapas po wygranym pierwszym meczu finałowym i to na obiekcie rywala.

Z drugiej strony zawodnicy Perth na pewno chcą wziąć rewanż za tamten pojedynek. Jednak na wyjazdach zbyt dobrze im gra się nie układa. Nie zdobywają tyle punktów, co u siebie. Wygrali trzy z ostatnich pięciu pojedynków wyjazdowych.

Ponadto będą chcieli za wszelką cenną odrobić stratę z pierwszego spotkania. A trzeba powiedzieć, że na wyjazdach od początku sezonu gra im się przeciętnie. To wszystko sprawia, że nieznacznymi faworytami tego boju są gospodarze.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Brisbane – Perth 1 1.55 Forbet
Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane na Premier League o 14%
Następny artykułBonus bez depozytu w Etoto. 20 PLN na luty 2019!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.