Czy warto zdecydować się na ten podmiot hazardowy? A może Etoto to nie jest aktualnie najlepsza opcja, jeśli chodzi o cały rynek bukmacherski? Na co możesz tam liczyć po dokonaniu rejestracji? Jakie bonusy powitalne są zaś oferowane w tym momencie przez STS i Fortunę? Przeczytaj poniższy poradnik, porównaj wszystkie opcje i wybierz takie, które będą dla Ciebie najlepsze!

etoto vs inne firmy

Co oferuje firma bukmacherska Etoto?

Jak zdecydujesz się koniec końców na ten podmiot hazardowy, to nie będziesz żałował podjęcia tego wyboru. Przede wszystkim ta firma bukmacherska działa legalnie. I to już od wielu lat. Na stronie internetowej Etoto możesz o tym sobie poczytać. Co ważne, tego podmiotu hazardowego oczywiście nie ma w zasobach Rejestru Domen Zakazanych. Możesz tam zatem śmiało się zarejestrować. Czy warto, jeśli chodzi o bonusy na start? Zdecydowanie tak! Aktualnie Klienci mogą liczyć na promocję 200% do 100 PLN. Jak ją uzyskać? Na samym początku trzeba po prostu wejść na etoto.pl. Tam możesz dokonać rejestracji. Później trzeba dokonać depozytu. Co ważne, Klienci mają tutaj sporo opcji do dyspozycji. Jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na Twoim koncie, to automatycznie otrzymasz potrojenie środków. Chodzi zaś o wspomniany bonus 200% do 100 PLN. Na szczęście warunki dotyczące uwalniania środków nie są szczególnie restrykcyjne. Gracze muszą zagrać jeden raz (za równowartość przyznanego bonusu na start) na zakładach ako – po kursie wynoszącym co najmniej 2,50. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie to zaś 1,30. Jak zawodnik się z tym upora, to będzie mógł dokonać wypłaty. Prawda, że w sumie nie ma tutaj nic skomplikowanego?

STS: oferta robi wrażenie

Sporo osób ma także swoje bukmacherskie konta w STS. Czy warto? Tak. Od razu trzeba zaznaczyć, że Klienci mogą w praktyce posiadać konta u różnych operatorów hazardowych. Nie musisz zatem koniecznie decydować się tylko na jeden wariant. Dobrze byłoby zatem mieć konto w Etoto, gdyż to legalna i hojna firma bukmacherska. Tak samo, jak STS. Ten podmiot hazardowy oferuje obecnie wiele atrakcyjnych promocji. Zainteresowani Klienci mogą np. zdecydować się na zakład bez ryzyka w kwocie 100 PLN. To jednak w sumie dopiero… początek atrakcji. Potem gracz ma okazję zainkasować trzy bonusy za trzy depozyty. Muszą być one wpłacone w ciągu miesiąca od daty rejestracji. Z kolei 60 PLN masz okazję zainkasować za wykonanie kilku niezbyt skomplikowanych zadań, których motywem przewodnim są oczywiście zakłady bukmacherskie.

Fortuna: na co można tam liczyć?

Na bardzo fajne promocje. Pierwszy bonus otrzymasz za samo wykonanie pełnej rejestracji. Dzięki temu można zainkasować 20 PLN w formie 2800 punktów lojalnościowych. Co jest jeszcze bardzo polecane przez graczy? Możliwość uzyskania trzech zakładów bez ryzyka (kolejno do 100 PLN, 200 PLN i 300 PLN). W ramach tej promocji powitalnej Fortuny tak naprawdę… niczym nie ryzykujesz. Jeśli przegrasz, to otrzymasz w sumie 600 PLN zwrotu na swoje konto gracza.

Poprzedni artykułKto wygra siatkarską Plus Ligę w sezonie 2022/23?
Następny artykułCiekawe pomysły na zakłady na piłkę nożną