Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Etoto dla nowych graczy w miesiącu marzec 2019? Zobacz już teraz, a przekonasz się, co zrobić, by zgarnąć 20 PLN na start za darmo!

Etoto bonus powitalny Marzec 2019. 20 PLN na start za darmo!
Etoto bonus powitalny Marzec 2019. 20 PLN na start za darmo!

Etoto bonus bez depozytu

Promocja z bonusem za darmo na start jest limitowana! Jeżeli chcesz mieć pewność, że będziesz mógł z niej skorzystać, musisz założyć konto do końca tego miesiąca!

Oferta powitalna jest dostępna tylko dla tych, co jeszcze nie są zarejestrowani w Etoto online. Formularz wypełnić można na stronie bądź w telefonie, a to wszystko dosłownie w kilka minut!

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Każdy, kto założy konto w Etoto, może otrzymać łącznie aż 1040 PLN na obstawianie wydarzeń sportowych online. W jaki sposób się to odbywa? Okazuje się, iż nie jest to tak skomplikowane, jak niektórym może się wydawać! A oto szczegóły!

Etoto bonus powitalny. Marzec 2019:

  1. Zakładasz konto na stronie www.Etoto.pl
  2. Wpisujesz kod promocyjny „BETONLINE”
  3. Zgarniasz 20 PLN jako freebet bez konieczności wpłacania pieniędzy
  4. Dokonujesz depozytu i odbierasz 200% do 100 PLN
  5. Wpłacasz po raz drugi i zgarniasz 100% do 900 PLN
  6. Za wpłatę numer dwa otrzymasz też 20 PLN freebet, jeśli depozyt będzie wynosił minimum 40 PLN!

Freebet z promocji może być wykorzystany we wszystkich platformach. W poprzednich edycjach promocji brana była pod uwagę tylko aplikacja mobilna Etoto.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł300 PLN w Totalbet na Tłusty Czwartek!
Następny artykułZakłady PULS – nowość u bukmachera Etoto
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)