Każdy, kto jeszcze nie posiada konta u bukmachera STS, może teraz je założyć z dodatkowym bonusem w wysokości 200 PLN! Jak to działa? Oto specjalna promocja, która trwa tylko do poniedziałku!

Dodatkowe 200 PLN od STS! Tylko do końca poniedziałku!
Dodatkowe 200 PLN od STS! Tylko do końca poniedziałku!

Promocja na start w STS

Przygotowany przez STS bonus powitalny to już nie tylko premia od pierwszej wpłaty. Do końca 9 września można założyć konto i zgarnąć łącznie nawet trzy prezenty na dobry początek!

W chwili obecnej dostępny w STS bonus to 1200 PLN jako 100% bonus za wpłatę numer jeden. Jakby tego było mało, z kodem promocyjnym „BETONLINE” można otrzymać 29 PLN bez wpłaty w formie freebetu!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Specjalną premią na teraz jest do 200 PLN w formie zwrotu w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie STS. Liczą się w tym przypadku tylko kupony rozliczone do końca 10 września.

Bonus powitalny STS:
⬇️⬇️⬇️

  • 100% do 1200 PLN za pierwszą wpłatę
  • 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE
  • 200 PLN bez ryzyka w pierwszym kuponie

Darmowe konto bukmacherskie w STS można założyć w kilka chwil. Wszystko odbywa się w stu procentach legalnie, a gracz nie musi od razu weryfikować swoich danych!

Masz na oku jakiś typ dnia MLB? Być może właśnie zakład bez ryzyka jest czymś dla ciebie! 😉


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMLB typ dnia na 7 września (sobota)
Następny artykułTyp dnia z MLB Philadelphia Phillies – Atlanta Braves – 11 września (środa)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)