Zespół Tampy Bay po dwóch porażkach z Oakland zmierzy się teraz na własnym obiekcie z Los Angeles Angels, gdzie to niewątpliwie będą chcieli się przełamać i zanotować wygraną.


Darmowy skuteczny typ z MLB za darmo

Darmowy skuteczny typ z MLB za darmo

Gospodarze od początku sezonu znacznie lepiej prezentują się od swoich rywali. Obecnie zajmują czwarte miejsce w lidze amerykańskiej, a dla porównania ich rywale sklasyfikowani są na dziesiątej pozycji. O ile gospodarze mają spore szanse wywalczyć sobie miejsca w TOP 4 to już o gościach ciężko jest uwierzyć, żeby byłoby wstanie wywalczyć sobie miejsce w playoffach.

„Tampa w ostatnich tygodniach prezentuje się niezywkle przeciętnie, ale ta drużyna posiada spory potencjał. Dzisiaj wreszcie powinni eis przełamać i sięgnąć po wygraną” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ostatnie spotkania w wykonaniu Rays nie były takie złe jak mogłoby się wydawać. Jednak trzeba przyznać, że mają bardzo dobrego rywala na przełamanie, ponieważ jak zobaczymy na pojedynki bezpośrednie to Tamoa regularni wygrywała z Angles na własnym stadionie. Na pięć ostatnich konfrontacji wszystkie je wygrali. Mało tego były to bardzo przekonujące zwycięstwa, w każdym elemencie.

Mimo, że ekipa Tampy notowała porażki w ostatnich spotkaniach to mieli bardzo dobre okazje do zdobywania punktów. Niewątpliwie znacznie więcej oczekuje się od takich zawodników jak Phan, Garcia, Diaz czy Meadows, którzy posiadają spory potencjał, ale w ostatnich pojedynkach zawodzili i to bardzo wyraźnie.

Angles w ostatnich bojach wyjazdowych wygrywali, ale trzeba podkreślić, że nie nie mieli przecież mocnych rywali,, ponieważ wygrane nad Seattle czy Chicago nie są przekonujące. Gospodarze mają tutaj dobrą okazję na przełamanie i zanotowanie zwycięstwa. Możliwości ku temu mają, a rywal na pewno nie jest zbyt wymagający.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tampa Bay Rays – Los Angeles Angels11.63STS
Poprzedni artykułSkuteczne typy z MLB – 13 czerwca (czwartek)
Następny artykułTyp dnia z MLB: Oakland Athletics – Baltimore Orioles – 18 czerwca (wtorek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.