Wtorkowe spotkanie pomiędzy Houston Astros, a Pittsburgh Pirates zakończyło się wygraną tych pierwszy 5-1. Houston do środowego pojedynku trzeba też podkreślić, że przystąpi jako zdecydowany faworyt.


MLB pewny typ na dzisiaj za darmo

MLB pewny typ na dzisiaj za darmo

Nie ma się czemu dziwić, ponieważ różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest spora. Houston obecnie zajmuje trzecie miejsce i niewątpliwie zaliczani są do głównych faworytów do wygrania tych rozgrywek. Trzeba podkreślić, że zawodnicy Houston są wstanie wykorzystać atut gry na własnym stadionie, gdzie to mają najlepszy bilans ze wszystkich drużyn. Do tej pory ta drużyna u siebie wygrała dwadzieścia osiem wygranych, a także jedenaście razy przegrała.

Po serii spotkań wyjazdowych, gdzie to przegrywali regularnie swoje pojedynki kolejno z Cincinnati oraz Yankeesami wracają na zwycięską ścieżkę. Niewątpliwie wczorajsza wygrana była niezywkle ważna dla ego zespołu. Pojedynek zakończył się wynikiem 5-1, ale trzeba podkreślić, że mogli wygrać znacznie wyżej. Bardzo dobre zawody rozegrał Brehman, od którego będzie na pewno również i dzisiaj dużo zleżało. Jednak mają w zespole jeszcze takich zawodników jak Altuve, Alvarez, Brtnley czy Spinger, których stać na zdobycie pojedynków w tym boju.

„Drużyna Houston w ostatnich dniach straciła sporo punktów przegrywając regularnie swoje pojedynki. Teraz ma dobrą okazję do odrobienia tych strat, a łatwiejszego rywala niż Pirates nie będzie łatwo im znaleźć” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Pittsburgh Pirates to drużyna, która sklasyfikowana jest w Lidze Narodowej. Chociaż trzeba podkreślić ciekawy fakt w tym zespole. A mianowicie Piraci znacznie lepiej radzą sobie na wyjazdach niż na własnym stadionie, gdzie to mają bilans dziewiętnastu wygranych oraz dwudziestu dwóch przegranych.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Patrząc na obie drużyny i ich grę to Piraci mają spore ze stratą punktów. Łącznie od początku stracili ponad sto punktów od swoich rywali, a blisko siedemdziesiąt stracili mniej. Jednak różnice najlepiej pokazał wczorajszy pojedynek, gdzie mimo, że ekipa Pittsburgh miała sytuacje do zdobycia punktów nie była wstanie ich zdobyć.

Również pojedynki bezpośrednie niezdecydowane przemawiają za zespołem Houston. I jeżeli gospodarze zagrają na takim poziomie co we wczorajszym spotkaniu to powinni pewnie i teraz sięgnąć po wygraną. Różnica klas jest spora co zresztą to pokazał również pierwszy pojedynek.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Houston Astros – Pittsburgh Pirates11.46STS
Poprzedni artykułKupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet
Następny artykułPewny typ dnia z MLB: Miami Maerlins – Washington National – 28 czerwca (piątek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.