Bukmacher LvBet podczas obecnego weekendu przeprowadza ciekawą promocję, w której wystarczy dokonać kuponu za minimum 40 PLN z aplikacji mobilnej bukmachera, aby cieszyć się z dodatkowej gotówki na grę.

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają obecnie zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja polega na zawarciu kuponu wielozdarzeniowego, na którym będą minimum dwa zdarzenia za stawkę co najmniej 40 PLN. Bukmacher LVbet wymagam, żeby na kupnie znalazł się co najmniej dwa zdarzenia, zaś kurs łączny musi wynieść minimum 2.00. Należy również pamiętać, że kupn musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli jej nie posiadasz to pobrania i zainstalowanie zajmie CI dosłownie chwilę.

Z akcji natomiast bukmacher wyklucza wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe, zagra systemem oraz z wykorzystaną opcją Cash – out.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Bonus w wysokości 10 PLN zostanie przyznany dla gracz o ile spełnia powyższe warunki promocji, a także jego kupon został zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera. Bonus trafi na konto gracza najpóźniej w poniedziałek 6 maja do godziny 17:00. Chcąc go wypłacić należy dokonać trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo można obstawiać w BetClic w Polsce?
Następny artykuł200 PLN od STS dla nowych graczy!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.