Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi bonus za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Wówczas wygrana będzie większą o 14%.

Większe wygrane o 14%

Większe wygrane o 14% w eFortuna

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja „Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej” trwa do odwołania i jest dostępna graczom przez cały dzień i noc. Swojego udziału w ramach tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy wyłącznie dodać bonus kursowy „Happy Hours” do kuponu.

Należy jednak mieć na uwadze, że w ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO oraz MAXIKOMBI, na których to znajdują się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, jakie są dostępne u legalnego bukmachera eFortuna.

Na każdym kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy typy, a kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.30.

Stawka kuponu również jest dowolna. Wykluczone są wyłącznie te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz może liczyć na większą wygraną o 14% pod warunkiem, ze zagrany zakład okazał się wygrany i do tego został rozliczony, jako wygrany.

Bonus bez depozytu u bukmachera eFortuna

Legalny bukmacher w Polsce eFortuna oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny. Już za samą rejestrację, a także wpisanie hasła promocyjnego —>>> BETONLINE użytkownik może liczyć na:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premię za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Przypomnieć warto jest, że w dalszym ciągu punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne. To wszystko sprawia, że obstawienie meczy jest wyłącznie możliwe przez internet.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera STS na bonus 1220 PLN
Następny artykułFortuna Łódź punkty stacjonarne. Gdzie obstawiać, jakie godziny otwarcia?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.