Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi bonus za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Wówczas wygrana będzie większą o 14%.

Większe wygrane o 14%

Większe wygrane o 14% w eFortuna

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja „Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej” trwa do odwołania i jest dostępna graczom przez cały dzień i noc. Swojego udziału w ramach tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy wyłącznie dodać bonus kursowy „Happy Hours” do kuponu.

Należy jednak mieć na uwadze, że w ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO oraz MAXIKOMBI, na których to znajdują się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, jakie są dostępne u legalnego bukmachera eFortuna.

Na każdym kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy typy, a kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.30.

Stawka kuponu również jest dowolna. Wykluczone są wyłącznie te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz może liczyć na większą wygraną o 14% pod warunkiem, ze zagrany zakład okazał się wygrany i do tego został rozliczony, jako wygrany.

Bonus bez depozytu u bukmachera eFortuna

Legalny bukmacher w Polsce eFortuna oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny. Już za samą rejestrację, a także wpisanie hasła promocyjnego —>>> BETONLINE użytkownik może liczyć na:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premię za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Przypomnieć warto jest, że w dalszym ciągu punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne. To wszystko sprawia, że obstawienie meczy jest wyłącznie możliwe przez internet.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera STS na bonus 1220 PLN
Następny artykułFortuna Łódź punkty stacjonarne. Gdzie obstawiać, jakie godziny otwarcia?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.