Jedno z dzisiejszych spotkań podczas turnieju pań w Charleston zostanie rozegrane pomiędzy Sabalenką, a Kozlovą. Faworytką tego boju jest ta pierwsza i trzeba podkreślić, że nie powinna mieć tutaj większych problemów, aby zanotować zwycięstwo.

Typ dnia Sabalenka – Kozlova: Darmowy typ i analiza

Typ dnia Sabalenka – Kozlova: Darmowy typ i analiza

Sabalenka obecnie zajmuje dziecięta miejsce w rankingu WTA, zaś jego rywalka sklasyfikowana jest na dziewięćdziesiątej dziewiątej pozycji.

Patrząc na ostatnie tygodnie jak sobie Sabalenka radziła to jedynie zawiodła w Miami, gdzie odpadła już w drugiej rundzie. Teraz na pewno liczy na pewno na znacznie lepszy wynik, a spokojnie stać ją na to. Przecież wcześniej w mocno obsadzonych turniejach chociażby Indian Weels czy Dubaju radziła sobie całkiem dobrze. Pokonywała na przestrzeni ostatnich pojedynków takie rywalki jak Pertkoić czy Tsurenko.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

„Sabalenka nie tylko jest bardziej doświadczoną zawodniczką, a poza tym posiada znacznie większy potencjał, co powinna potwierdzić w tej potyczce” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Patrząc na wyniki Kołowej to najlepszy swój wynik osiągnął w Indian Wells, gdzie doszła do trzeciej rundy. Trzeba podkreślić, że zagrała tam na wysokim poziomie. Ale co z tego jak nie był wstanie utrzymać swojej dyspozycji. Ponieważ już tydzień później odpadła w drugiej rundzie eliminacji w Miami.

W Charleston, aby zagrać w turnieju głównym musiała przejść przez eliminacje, gdzie to wygrywała pewnie swoje pojedynki kolejno z Jebawy oraz Melichar. Jednak trzeba przyznać, że rywalki nie były zbyt wymagające. Kozlova do nich przystąpiła jako zdecydowana faworytka i jedynie to potwierdziła. Ale nie można jej odebrać, że z Pliskovą zagrała na całkiem dobrym poziomie. Wygrała pewnie dwa sety i teraz na pewno liczy na powtórzenie wyniku.

Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Sabalenka. Jeżeli Białorusinka zagra na takim poziomie co od niej się oczekuje to ten mecz spotkanie może zakończyć w dwóch setach.

MeczTypKurs Bukmacher
Sabalenka – Kozlova11.30Forbet
Poprzedni artykułCodziennie inna promocja w Forbet. Kalendarz bonusów online!
Następny artykułSTS TV i Fortuna TV pokażą sobotnie hity za darmo!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.