Przed nami kolejna noc naszego czasu pełna emocji z MLB. W poniedziałek dojdzie, m.in. do spotkań pomiędzy Baltimore Orioles vs New York Yankees oraz Houston vs Chicago White Sox.


Darmowy typy, analizy, streamy na rozgrywki MLB

Darmowy typy, analizy, streamy na rozgrywki MLB

Baltimore Orioles – New York Yankees

Goście nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania. Yaneksi są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Walczą o czołowe miejsca w lidze. Obecnie zajmują trzecie miejsce, drużyna Boltimore zajmują ostatnie miejsce. Poza tym zespół z New Yorku przystąpi do tego boju w dobrych nastrojach po tym jak w ostatnim spotkaniu wygrali pewnie z Tampya Bay. Całe spotkanie rozegrała drużyna. A spokojnie stać na punkty ze strony LaMahieu, Hicksa, Gardnera czy Voita.

Drużyna Baltimore od początku sezonu prezentuje się niezwykle słabo. Zaledwie jedna wygrana w pięciu pojedynkach jest tego najlepszym dowodem. W czterech ostatnich spotkaniach mierzyli się z Cleveland Indians, gdzie wygrali zaledwie raz. W pozostałych bojach nie mieli zbyt dużo do powiedzenia, gdzie ponosili wysokie i bolesne porażki. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi zespołami kończyło się wygraną Yankesów.

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Houston – Chicago White Sox

Drużyna Houston póki co zajmuje pierwsze miejsce. Widać, że nie zamierzają odpuszczać. Wygrywają seriami swoje boje. Po dwóch ciężkich spotkaniach i dwóch wygranych z Bostonem, zanotowali nieznaczną porażkę z tym zespołem. Ale teraz czeka ich łatwiejsze zadanie, w dodatku ten mecz rozegrają u siebie. A na własnym stadionie są regularne punktować i zdobyć sporą ilość punktów.

Chicago to jedna z najsłabszy drużyn w całej lidze. Mają spore problemy w swojej grze można powiedzieć w każdym elemencie. Są wstanie wywalczyć sporo „runsów” w spotkaniu, ale w żadnym wypadku nie przekłada się to na ich wyniki. W pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli zaledwie dwukrotnie cztery punkty. W dodatku tej drużynie nigdzie dobrze się nie grało z zespołem Houston, gdzie ponosili regularnie porażki. Jedno zwycięstwo w dziesięciu bojach jest tego najlepszym dowodem.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Baltimore Orioles – New York Yankees21.61STS
Houston – Chicago White Sox11.55STS
Poprzedni artykułTyp dnia z MLB: Ariznona Diamondbacks – San Francisco Giants – 19 maja (niedziela)
Następny artykułPewne typy z MLB 21/22 maj (środa)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.