Bez względu na to czy trwa sezon baseballowy, czy też nie, w Fortunie znajdziecie darmowe transmisje meczów. Jeżeli chcecie poznać szczegóły, w przygotowanym przez nas materiale znajdziecie wszystko, czego wam trzeba!

Darmowe transmisje meczów w Fortunie
Darmowe transmisje meczów w Fortunie

Gdzie obejrzę meczyki online?

Na łamach naszego portalu pisaliśmy już o tym, jak oglądać mecze w Forbet, ale nie było jeszcze podobnego wpisu o Fortunie. W końcu to jeden z najpopularniejszych bukmacherów online i nie sposób całkowicie go pominąć.

Nikt nie każe wam korzystać ze streamów tylko w jednym miejscu. Nie jest to nawet wskazane, ponieważ mając profil na kilku stronach nie musimy martwić się ewentualnymi problemami technicznymi i tym podobnymi.

Aby korzystać z transmisji w Fortunie, potrzebujecie u niej konta. Nie musimy być ono nawet zweryfikowane, a więc nie trzeba szykować dokumentów tożsamości do wglądu. Tym samym dostęp do streamów uzyskujemy w ciągu jednej minuty!

Niestety, na ten moment w Polsce nie można oglądać MLB online za darmo i trudno powiedzieć, kiedy się to zmieni. Fortuna daje jednak wiele materiałów z innych ciekawych rozgrywek, które warto śledzić.

Fortuna mecze za darmo

A oto poradnik w formie wideo, który w nieco ponad 30 sekund pokaże wam, jak włączyć mecz online na stronie bukmachera Fortuna. Już wkrótce przekonacie się, iż jest to naprawdę proste!

Masz już konto w Fortunie i szukasz jakiejś alternatywy? Zobacz jaki jest STS bonus bez depozytu. To kolejny bukmacher, u którego da się oglądać mecze bez opłat!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50.000 PLN do zgarnięcia w STS online!
Następny artykułKonkurs na E-sport – Intel Extreme Masters od LvBet
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)