Na dzisiejszą serię zmagań z MLB w oko wpadły dwa spotkania: Colorado Rockies vs Los Angeles Dodgers oraz Bostonem Red Sox z New York Yankees. Można spodziewać się, że emocji w obu tych konformacjach nie powinno brakować i tym samym każda z tych ekip jest wstanie punktować.


MLB pewne typy na dzisiaj za darmo

MLB pewne typy na dzisiaj za darmo

Colorado Rockies – Los Angeles Dodgers

Bukmacher STS na oferuje linie 9.5 punku na ten pojedynek. A cięzko uwierzyć, żeby tyle punktów nie padło w tych pojedynkach. W pięciu ostatnich konfrontacjach trzykrotnie ta lina została pokryta. Natomiast w czwartek i piątek oba te zespoły ze sobą grały. Pojedynki kończyły się następującymi wynikami 8-12 oraz 13-9. Ciężko jest uwierzyć, żeby w dzisiejszym pojedynku było inaczej.

Tym bardziej, że w obu tych ekipach są solidni zawodnicy, którzy są wstanie punktować. W zespole gospodarzy bardzo dobrze wczoraj zagrał Balckmon, który zdobył trzy oczka. Jednak nie można zapominać jeszcze o takich zawodnikach jak Iannetta, Hampson, Desmond, Dahl czy Aranado. Wczoraj w zespole z Los Angeles kapitalny pojedynek przede wszystkim zagrali Turner oraz Verdugo, którzy zdobyli po trzy punkty. Jednak nie można jeszcze zapominać o takich zawodnikach jak Muncy, Belligner, Pederson czy Beaty!

„Pojedynek pomiędzy Colorado Rockies – Los Angeles Dodgers oraz Bostonem z Yankesamii zapowiadając się niezywkle ciekawie. W obu tych pojedynkach powinno paść sporo punktów, ponieważ każda z tych ekip umie punktować, a poza tym w swoich szeregach ma solidnych zawodników” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Boston Red Sox- New York Yankees

Bezpieczna linia na tej pojedynek to 10.5. Drużyna Bostonu w ostatnich pojedynkach jako gospodarz zdobywała średnio sześc punktów. Bardzo dobrze radzą sobie od dłuższego czasu już Devars oraz Nunes, na których to tak naprawdę gra się opiera. Obaj mają spore możliwości i to potwierdzają w każdym spotkaniu. A przecież nie można również jeszcze zapominać chociażby o Martinezie, Leaonie czy też Bogaertsie, którzy są pewnymi punktami swojej drużyny. Poza tym ta drużyna grając na własnym stadionie zanotowała do tej pory dwadzieścia wygranych i tyle samo porażek.

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie da się ukryć, ze do tego pojedynku jako zdecydowani faworyci przystąpi zawodniki Yankesów, którzy zajmują pierwsze miejsce. W ostatnich tygodniach ta drużyna dobrze sobie radzi, gdzie wygrała cztery z pięciu pojedynków. Jeżeli idzie o konfrontacje wyjazdowe to udało im się wygrać dwadzieścia jeden razy oraz czternaście razy ponosili porażkę. Yankesi nie mają żadnych problemów ze zdobywaniem punktów. W Lidze Amerykańskiej jedynie Minnesota zdobyła więcej od nich punktów! Jednak warto jest podkreślić, rywale nie mają większych problemów ze zdobyciem punktów ! Yankesi na wyjazdach w ostatnich pojedynkach grali ze zmiennych szczęściem, ale w dwóch ostatnich konfrontacjach z Chicago zaprezentowali się wybornie. Drużyna Bostonu będzie chciała tutaj na pewno się przełamać i sięgnąć oo wygraną, tym bardziej, że w ostatnich pojedynkach prezentowali sie dosyć przeciętnie.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Colorado Rockies – Los Angeles Dodgers over 10.51.55STS
Boston Red Sox- New York Yankeesover 9.51.50STS
Poprzedni artykułPewny typ dnia z MLB: Miami Maerlins – Washington National – 28 czerwca (piątek)
Następny artykułMLB pewne typy na dzisiaj za darmo – 30 czerwca (niedziela)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.