Jeżeli masz urodziny, bukmacher Forbet umożliwi ci postawienie 20 PLN na dowolne wydarzenie sportowe, które sobie wybierzesz!

Darmowe obstawianie meczów w urodziny!

Obstawianie baseballu to niełatwa sztuka i na pewno mieliście już nieraz okazję, by się o tym przekonać. Można posiadać nawet największe pewniaki dnia, a i tak zdarza się, że coś pójdzie nie tak. 

Abyście nie musieli tracić w urodziny własnych pieniędzy, a przynajmniej ich nie ryzykować, możecie odebrać Forbet bonus urodzinowy. Jest to premia przeznaczona dla każdego, kto w danym dniu obchodzi jubileusz swoich narodzin. 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać opisywaną premię i ile dokładnie ona wynosi? Przede wszystkim należy posiadać konto w Forbet od trzech miesięcy przed urodzinami. Kolejnym warunkiem jest wpłata 100 PLN i obrót tej kwoty. 

Premia urodzinowa wynosi dokładnie 20 PLN. Nie można odebrać ani większej, ani mniejszej kwoty, gdyż jej wartość nie jest uzależniona od jakichkolwiek czynników. 

Rejestracja w Forbet zajmuje chwilę, dlatego jeżeli nie macie konta u tego bukmachera, założenie go nie powinno być dla was czymś, co pokrzyżowałoby wasze plany na resztę dnia. 

Pamiętajcie, że obecnie można wykorzystać limitowany Forbet kod promocyjny 2019, który sprawia, że rejestracja staje się jeszcze atrakcyjniejsza, niż normalnie! 

Kod promocyjny w Forbet brzmi na ten moment „BETONLINE”. Można go wpisać tylko przy rejestracji! 


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewniaki na baseball – 28 grudnia (piątek)
Następny artykułFreebet 50 PLN na amerykańskie sporty w Etoto!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)