Legalny bukmacher eWinner oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć zakład AKO, aby móc liczyć na extra freebety i to bez znacznia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonusy co weekend za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Bonusy co weekend za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

A trzeba powiedzieć śmiało, że na pewno jest co typować. Bowiem rozgrywane są mecze regularnie w takich dyscyplinach, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie.

Promocja „50 PLN co tydzień” aktywna u bukmachera www.eWinner.pl jest graczom wyłącznie w każdą sobotę oraz niedzielę i do odwołania.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „50 PLN co weekend” jest zagranie kuponu AKO, który to musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typy z piłki nożnej
  • zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej i „na żywo”
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu równa 49 PLN
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli gracz spełnił powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na extra bonusy. Bowiem wówczas w każdy dzień trwania promocji może liczyć na darmowe 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Bonus powitalny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferując wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia równowartości dokonanie drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak istotne jest to, iż trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjny. Bowiem jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne typy z MLB na dzisiaj. Pewniaki na dziś – 11 lipca
Następny artykułCo czeka grających zakłady na Ligę Mistrzów?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.