Legalny polski bukmacher STS wprowadza najnowszy pakiet powitalny swoim graczom, w skład którego wchodzą freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadali jeszcze konta u bukmachera STS.

Chcąc skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego należy dokonać rejestracji konta. Należy nowe konto założyć na stronie bukmachera STS. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele cennego czasu.

Nie można zapominać, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusów startowych: freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Freebet znajdzie się na koncie gracza i to bez wykorzystania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus do 1200 PLN u bukmachera STS

Natomiast gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty mogą liczyć na dodatkowe dwa bonusy Cashback do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu, np. gracz dokonał wpłaty 700 PLN druga taka sama kwota tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Jednak to nie wszystko, ponieważ pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan
Następny artykułMLB: Baltimore Orioles – Houston Astros – 10 sierpnia
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.