Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich graczy codziennie darmowymi bonusami za obstawienie meczy. Na konta użytkowników może każdego dnia trafić premia nawet o wartości 20 PLN.

20 PLN codziennie dla typerów od STS

20 PLN codziennie dla typerów od STS

Warunki akcji specjalnej „Codziennie 20 PLN” są bardzo proste. Wystarczy obstawiać mecze, aby liczyć na extra środki. A na pewno jest obecnie co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bogata i każdy powinien coś dla siebie znaleźć.

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby zapisać się do tej akcji na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania.

Pewne 20 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Dopuszczone przez bukmachera STS w ramach akcji „Codziennie 20 PLN” są jedynie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia.

Wszystkie zdarzenia oddane przez gracza znajdujące się na kuponie muszą być z oferty przedmeczowej. Dodać jest również trzeba fakt, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

fortuna kod bonus powitalny
fortuna kod bonus powitalny

Typer, który zagra w czasie jednej doby kupony za minimum 100 PLN i spełniają one powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma 20 PLN. I co istotne nie ma znaczenia, jak one zostały rozliczone.

Bonus bez depozytu 2020:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u legalnego bukmachera STS może już na sam początek otrzymać extra środki. Dokładnie mówiąc nawet 1229 PLN. A w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • pewne 29 PLN za dokonanie wpłaty własnej bez dokonania depozytu
  • premia równowartości wpłaty własnej do 1200 PLN

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS daje graczom dodatkowe promocje i bonusy, można wpisać go tylko raz, bowiem jest to jedyna możliwość, aby dokonać aktywacji wyżej wspomnianych bonusów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy poczucie własnej wartości można wzmocnić?
Następny artykułJurassic World Evolution: Complete Edition na Switchu
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.