W związku z odbywającym się ostatnim w tym sezonie turniejem Wielkoszlemowym – US OPEN bukmacher BetClic oferuje darmowe bonusy w wysokości 10& stawki kupony. Łącznie można otrzymać nawet 500 PLN.

BetClic darmowe bonusy do 500 PLN dla aktywnych użytkowników

BetClic darmowe bonusy do 500 PLN dla aktywnych użytkowników

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 1 września. Chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Należy jednak pamiętać, że na tych kuponach mogą znajdować się jedynie darzenia z tenisa z oferty LIVE.

Należy pamiętać, że w tej akcji biorą udział jedynie kupony, które zostaną rozliczone do 1 września do godz. 23:59.

Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka kuponu jest dowolna. Gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Udziału w tej akcji nie biorą kupony zagrane za środki bonusowe, systemowe, mające takie same zdarzenia oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Bukmacher Betclic przyznaje bonus o wartości 10% stawki za jaki gracz zagrał kupony w czasie trwania akcji. Łącznie gracz może otrzymać nawet 500 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 2 września.

BetClic: Zakład bez ryzyka za darmo:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Dzięki niemu bukmacher dokona aktywacji Cashbacka. Jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBaseball promocje bukmacherskie
Następny artykułTyp z MLB – 29 sierpnia (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.