Chciałbyś postawić mecz baseballowy, jednak nie masz lub nie chcesz pokazywać bukmacherowi swojego dowodu? W STS da się tak zrobić, a za chwilę dowiesz się, jak dokładnie to działa!

Czy można grać w STS bez dowodu?
Czy można grać w STS bez dowodu?

Aby granie w STS bez dowodu było możliwe, musisz założyć tak zwane konto tymczasowe STS. Co to takiego? To profil z pewnymi ograniczeniami, ale za to z możliwością obstawiania bez weryfikacji danych!

Granie w STS bez dowodu

W praktyce rejestracja w STS zajmuje niespełna minutę. Od razu po jej ukończeniu możemy przejść do obstawiania meczów na prawdziwe pieniądze i wygrywania!

Obstawianie baseballu nie należy do najpopularniejszych, ale zakłady na tę dyscyplinę bez najmniejszego problemu powinniście znaleźć w ofercie bukmachera.

sts kod "BETONLINE"
sts kod „BETONLINE”

Konto be weryfikacji pozwala nam grać nawet do 5000 PLN. Nie jest to więc rozwiązanie tylko dla osób, które lubią stawiać kupony za niewielkie pieniądze!

STS bez weryfikacji

Do założenia konta w STS potrzebny jest numer telefonu. Przydaje się także kod promocyjny, który umożliwia odebranie 27 PLN jako bonus bez depozytu oraz do 1000 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty!

Zainteresował się STS kod bonusowy albo coś innego związanego z tym bukmacherem? Na naszej stronie znajdziesz sporo informacji na jego temat – wystarczy dobrze poszukać albo skorzystać z przyjaznej użytkownikowi wyszukiwarki! 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS kod vouchera dla graczy. 40 PLN dla wszystkich!
Następny artykuł300 PLN w Totalbet na Tłusty Czwartek!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)