Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betcris. Wystarczy poprawnie poprawnie odpowiedzieć na pytanie, aby otrzymać gwarantowane freebety do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kasa na okrągło od BetCris.

Kasa na okrągło od BetCris.

Akcja promocyjna „Kasa na okrągło” skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne oraz zweryfikowane konto u legalnego bukmachera www.Betcris.pl.

Lecz warto jest zaznczyć, że powyższa promocja jest dostępna wszystkim graczom przez siedem dni w tygodniu. Jednak w każdy dzień można skorzystać tylko raz!

20 PLN codziennie od Betcris

Promocja „Kasa na okrągło” polega na zalogowaniu się na własne konto, a następnie zakręceniem kołem fortuny. Po wylosowaniu gracz otrzyma pytanie.

STS kod promocyjny

Jeśli w czasie 15 sekund od jego otrzymania użytkownik odpowie poprawnie na jego konto trafi freebet o wartości 20 PLN. To sprawia, że na przestrzeni jednego tygodnia na konto gracza może trafić nawet 140 PLN.

Kod promocyjny w Betcris

W skład pakietu powitalnego bukmachera Betcris wchodzi pierwszy bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. W Betcris kod promocyjny wpisujemy wyłącznie podczas rejestracji nowego konta.

Dzięki temu, jeśli kupon okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki nawet do 200 PLN.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher eFortuna zwiększa wygrane o 14%.
Następny artykułKto wygra siatkarską Plus Ligę w sezonie 2022/23?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.