Teraz od ciebie zależy, kiedy kupon rozliczyć i jak dużo możesz dzięki niemu wygrać. Etoto wprowadził do oferty opcję cash-out, na którą czekało bardzo wielu graczy tego bukmachera!

Cashout u bukmachera. Ty kontrolujesz grę!
Cashout u bukmachera. Ty kontrolujesz grę!

Etoto i zamykanie kuponu

Cashout Etoto pozwala nam na zamykanie kuponów jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich typerów, jakie się w nich znajdują. Możemy dzięki tej opcji otrzymać wygraną nawet wtedy, gdy jeden czy dwa mecze z zakładu jeszcze się nie zakończyły, a nawet – nie rozpoczęły!

Bukmacher proponuje graczowi wygraną, która uzależniona jest od tego, ile meczów pozostało jeszcze do rozstrzygnięcia. Spore znaczenie mają także kursy zdarzeń. Jeśli weszły nam mecze mające duży wpływ na ogólny kurs zakładu, na pewno możemy liczyć na lepszą propozycję, niż w przypadku odwrotnej sytuacji.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Aby sprawdzić, w jakich zakładach możesz wykorzystać cash-out, musisz przejść do swojego profilu i sprawdzić otwarte kupony. Warto wziąć pod uwagę, że bukmacher nie ma obowiązku zaoferowania cash-outu w każdej sytuacji!

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Etoto? Do końca tego miesiąca możesz otrzymać ponad 1000 PLN bonusu powitalnego, w tym za pierwszy depozyt aż 200% jego wartości!

Bonus powitalny w Etoto. Rejestracja za darmo:

  1. Wchodzisz na www.Etoto.pl
  2. Uruchamiasz formularz rejestracyjny
  3. Kod promocyjny to „BETONLINE”
  4. Zakładasz konto i odbierz 20 PLN za darmo na start!
  5. Łącznie możesz zyskać ponad 1000 PLN na dzień dobry!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady PULS – nowość u bukmachera Etoto
Następny artykułNowy bonus powitalny STS. 29 PLN bez depozytu! Kod promocyjny: „BETONLINE”!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)