Bukmacher STS ma ciekawą promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy, bowiem dokonać rejestracji konta u wspomnianego operatora w dniach 20 – 21 marca, aby otrzymać ewentualny zwrot nawet do 200 PLN.

Załóż konto i zawieraj kupony u bukmachera

Załóż konto i zawieraj kupony u bukmachera

Promocja skierowana jest do nowych graczy, czyli takich, którzy wcześniej nie posiadali jeszcze konta u bukmachera STS.

Promocja polega na tym, żeby dokonać rejestracji konta u bukmachera STS w dniach 20 – 21 marca i dokonać depozytu. Dzięki, któremu będzie mogli zawrzeć kupon. Co istotne wykluczone jest granie środkami bonusowymi, a zawarty kupon musi zostać rozliczony maksymalnie do 24 marca do godz. 23:59. W promocji bierze również jedynie pierwszy kupon.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie na nasze konto może trafić 200 PLN.

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Nie da się ukryć, że warto jest skorzystać z promocji, ponieważ bukmacher STS ma ciekawą ofertę na spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020, a także oferuje wiele innych ciekawych promocji jak i TV STS, gdzie za darmo można obejrzeć spotkania online.

Bonus trafi na konto gracza, maksymalnie po 24 godzinach od momentu rozliczenia kuponu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera w marcu
Następny artykułWygraj koszulkę reprezentacji w Fortunie!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.