Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% graczom którzy dokonają zagrania kuponu na zdarzenia ATP i WTA turnieju w Waszyngtonie.

Turniej w Waszyngtonie większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Turniej w Waszyngtonie większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Chcąc skorzystać z ej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać, a z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 4 sierpnia.

W tej promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzneiowe. Jednak mogą na nich znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Waszyngtonie. Zarówno kobiet jak i mężczyzn.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Kurs każdego typu jest dowolny. Również limit kuponów na jednego gracza nie jest określony.

Dopuszczalne są przez bukmachera LvBet zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

O 14% zwiększy bukmacher LvBet wygraną dla graczy, którzy zagrali kupon lub kupony, które spełnia warunki tej akcji oraz zostały rozliczone jako wygrane.

Bonus na start bez wpłaty u bukmachera LvBet

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet oferuję na start darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty własnej. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Bukmacher dokona bonusu za rejestrację i to bez wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo po dokonaniu dwóch wpłat można liczyć na darmowe środki. Maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny polski bukmacher Betfan zwiększa wpłaty. Bonus do 3000 PLN
Następny artykułMLB: Miami Marlins – Minnesota Twins 1 sierpnia (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.