Bukmacher LvBet ma promocje dla swoich graczy, w której to przyznaje bonus za depozyt do wykorzystania na sporty wirtualne.

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. W dodatku nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału oraz się zapisywać to tej akcji.

Jednak należy pamiętać, że bonus trzeba dokonać najpóźniej do piątku do 29 marca do godz. 23:59. W tej promocji każdy gracz może otrzymać jeden bonus. Jedno konto, jedna nagroda.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Bonus tak naprawdę jest uzależniony od wysokości naszej wpłaty. Ponieważ bukmacher przyzna bonus w wysokości 50% od naszego depozytu na grę na sporty wirtualne. Minimalna wpłata to 20 PLN, natomiast maksymalnie możemy otrzymać 100 PLN. Wówczas musimy dokonać depozytu za co najmniej 200 PLN.

Otrzymany bonus w LVbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną wartością. Natomiast w obrocie zaliczane są jedynie tylko te kupony, które mają zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN zwrot od LV BET na hit Ekstraklasy!
Następny artykułCodziennie inna promocja w Forbet. Kalendarz bonusów online!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.