Bukmacher LvBet przeprowadza promocję „Tenisowy Tour”, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%. W dniach 19.08 – 24.08 można liczyć na kupony bez podatku z turnieju Panów w Winston – Salem.

Większe wygrane o 14% na kupony z tenis u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% na kupony z tenis u bukmachera LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że w tej akcji biorą udział kupony, na których będą znajdować się zdarzenia w Winston – Salem.

Warunki akcji są bardzo proste chcąc liczyć na większe wygrane wystarczy zagrać kupon singiel lub AKO, na którym mogą znajdować się zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie typy znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z turnieju w Winston – Salem.

Stawka kuponu jest dowolna. Również bukmacher LVbet nie określa kursu minimalnego jak i maksymalnego każdego typu.

Należy jednak pamiętać, że z tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • z wykorzystaną opcją Cashout
sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu u bukmachera LvBet:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet oferuje nowym graczom darmowy bonus na start o wartości 20 PLN i to bez dokonania depozytu.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że na konto gracza trafią środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast to nie wszystko co oferuje ten operator. Ponieważ można liczyć na darmowy bonus do 1500 PLN za dokonanie dwóch pierwszych depozytów.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBaseball w Betclic TV. Mecze online za darmo
Następny artykułTyp dnia z MLB: Atlanta – Miami. 22 sierpnia (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.