Obliczasz rozmaite warianty na tym polu? Wciąż bowiem nie wiesz, do którego operatora bukmacherskiego udać się w pierwszej kolejności? Jakie podmioty hazardowe są szczególnie rekomendowane? I to nie tylko przez ekspertów, ale przede wszystkim przez samych Klientów? W gronie najlepszych aktualnie firm bukmacherskich znajdują się Betfan, STS oraz Fortuna. Sprawdź, na co możesz tam liczyć po dokonaniu rejestracji!

Co oferuje Betfan?

Promocji jest naprawdę multum. Zaraz dowiesz się o najciekawszych wariantach. Warto także na bieżąco odwiedzać portal internetowy Sport Betfan. Są tam bowiem detalicznie opisane promocje bukmacherskie. Nie tylko dla nowych, lecz tak samo dla stałych Klientów. Na co można liczyć po dokonaniu rejestracji? Masz już konto i wpisałeś kod „SPORTBETFAN”? Trzeba jeszcze wpłacić pieniądze. W ramach tej promocji przedział wynosi od 50 PLN do nawet 600 PLN. Wpłaciłeś 300 PLN? W takim razie możesz liczyć na cashback 300 PLN itd. Zanim jednak do tego ewentualnie dojdzie, należy postawić premierowy kupon za tę stawkę. Jeśli przegrasz, to otrzymasz wspomniany zwrot (w 100%). Nie ma zatem możliwości, byś przegrał swoje pieniądze. Co jeszcze jest oferowane? Klienci bardzo chwalą nie tylko sport.betfan.pl bonus powitalny w postaci cashbacku do 600 PLN. W końcu także potem użytkownicy mogą liczyć na wiele hojnych promocji. Jakich dokładnie? Chodzi m.in. o freebet. Oferowany jest również bonus dotyczący drugiego depozytu. By z niego skorzystać, musisz mieć konto oraz dokonać wpłaty. Minimalna suma w obrębie tej promocji to zaledwie 100 PLN. Z kolei maksymalna stawka to 1000 PLN. W zależności od tego, ile wpłacisz, tyle potem otrzymasz bonusu. Maksymalnie możesz zaś zainkasować 100% do 1000 PLN.

Co oferuje STS?

Od kilku dni ta firma bukmacherska ma nową ofertę powitalną na start. Warto się z nią zapoznać. Już teraz możemy jednak uchylić nieco rąbka tajemnicy. Na pewno to kolejna firma bukmacherska, gdzie warto mieć konto. Ten podmiot hazardowy w wielu rankingach popularności zajmuje pierwsze miejsce. STS jest doceniany nie tylko przez Klientów, ale także np. przez ekspertów do tej branży. Nieprzypadkowo. W końcu ta firma bukmacherska oferuje bardzo dobrej jakości usługi. Aktualnie możesz zdecydować się na bonus 1500 PLN. Jest on przyznawany niejako w trzech ratach. Przy pierwszej wpłacie możesz zainkasować 100% do 300 PLN. Przy drugiej 50% do 500 PLN. Z kolei wpłacając pieniądze po raz trzeci do STS zgarniesz 50% do 700 PLN.

Co oferuje Fortuna?

Fortuna to najbardziej doświadczona (z tych trzech dzisiaj opisanych podmiotów hazardowych) firma bukmacherska. Działa ona od 1996 roku. Aktualnie Fortuna oferuje swoim Klientom m.in. bonus bez konieczności realizowania… żadnego depozytu. Należy tylko zarejestrować się, aby otrzymać 2800 punktów lojalnościowych. A potem te zdobyte oczka mogą być wymienione na zakład w kwocie 20 PLN. Fortuna oferuje oczywiście główną promocję. Aktualnie jest to zaś zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Poprzedni artykułAnaliza kursów bukmacherskich. Jak to robić najlepiej?
Następny artykułSporty wirtualne w Betfan – dlaczego warto zainteresować się tą pozycją?