Bukmacher eToto oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną oferta promocyjną na start, w której to można otrzymać ekstra premię nawet o wartości 1500 PLN.

Premia 100% depozytu w Etoto do 1500 PLN.

Premia 100% depozytu w Etoto do 1500 PLN.

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera eToto. Dodać jest warto, że wspomniany bukmacher nagradza wszystkich swoich typerów za aktywność regularnymi bonusami.

Bonus na start w eToto do 1500 PLN:

Pierwsza, a zarazem podstawowa czynności, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.etoto.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane.

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego jaki oferuje bukmacher Etoto nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Poza tym niewymagane jest wpisanie żadnego kodu promocyjnego.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wystarczy dokonać swojej pierwszej wpłaty, aby otrzymać ekstra środki:

Przykład: Użytkownik wpłacić 740 PLN. W prezencie startowym otrzyma taka samą wartość. Razem typer będzie posiadał 1480 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalna premia, jaka może zostać przyznana graczom to nawet 1500 PLN. Nadmienić jest warto, że promocyjną powitalną jest objęta wyłączenia pierwsza wpłata.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSuperbet daje obstawianie bez ryzyka przez tydzień!
Następny artykułPewniaki z MLB na dzisiaj za darmo – 13 kwietnia.
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.