Bukmacher Etoto każdemu nowemu graczowi przyznaje w lutym 20 PLN w formie bonusu bez depozytu. Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej promocji?

Bonus bez depozytu w Etoto. 20 PLN na luty 2019!
Bonus bez depozytu w Etoto. 20 PLN na luty 2019!

Etoto bonus bez wpłaty

Oferta specjalna jest przygotowana dla wszystkich osób, które nie posiadają jeszcze konta w Etoto albo założyły je po 1 lutego 2019 roku. Obowiązuje dokładnie do końca tego miesiąca, tak więc masz jeszcze nieco czasu, by z niej skorzystać.

Najnowszy bonus powitalny Etoto umożliwia otrzymanie 20 PLN w formie premii bez wpłaty. Dodatkowe środki są przyznawane jako Darmowy Zakład, który może być wykorzystany na obstawianie dowolnego zdarzenia z oferty bukmachera.

Darmowe bonusy bukmacherskie

Poza specjalną premią No Deposit do zgarnięcia są dwa prezenty za wpłaty pieniędzy na konto. Pierwszy z nich to 200% do 100 PLN, co oznacza, że wystarczy przelać 50 PLN, by zdobyć jego maksymalną wartość.

Drugi z kolei pozwala na otrzymanie 100% do 900 PLN. Dodatkowo, jeżeli wpłacisz co najmniej 40 PLN, na twoje konto zaksięgowany zostanie ekstra dodatek w postaci freebetu 20 PLN!

Freebet za rejestrację oferuje także, między innymi, bukmacher Totalbet. Wszystkie tego typu promocje zawsze są na bieżąco opisywane na naszej stronie, byście nie mogli przegapić żadnej z nich!

Darmowe konto w Etoto zakłada się na oficjalnej stronie tego bukmachera. Wypełnienie formularza i weryfikacja danych zajmuje maksymalnie kilka minut! Co bardzo ważne, rejestracji można dokonać nawet na urządzeniu mobilnym.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFinał ALB Brisbane vs Perth – 2 lutego (sobota)
Następny artykułWygraj wycieczkę na Bali w Totolotku!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)