Skuteczne obstawianie meczów w STS wystarcza do tego, by zgarnąć część puli, która wynosi aż 50000 PLN. Oferta specjalna została przygotowała dla każdego typera, a wszystko, co należy robić, by ją zdobyć, to po prostu grać!

Bonus 50000 PLN w STS? Wystarcza skuteczne obstawianie meczów!

Legalny bukmacher rozdaje duże pieniądze!

Firma bukmacherska STS ma dla graczy aż 50000 PLN, które rozda w równych częściach każdej osobie spełniającej określone kryteria. Sprawa jest całkiem prosta: wystarczy obstawiać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy i robić to skutecznie. Do promocji nie wliczają się inne zakłady niż te na rozgrywki piłkarskie.

Jeżeli chcemy skorzystać z oferty, musimy wejść na stronę internetową www.STS.pl i kliknąć przycisk „Weź udział” w zakładce poświęconej promocji. Od tej pory każdy zagrany przez nas kupon może okazać się kwalifikującym do odebrania nagrody pieniężnej przygotowanej przez STS. Każdy ma aż 5 szans na pieniądze!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Do oferty kwalifikują się tylko i wyłącznie kupony zagrane na stronie internetowej www.STS.pl lub w aplikacji mobilnej. Organizator, czyli bukmacher, pod uwagę bierze jedynie wygrane kupony zagrane na dokładny wynik dowolnego spotkania meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy 2019/20.

Masz nosa do dokładnych wyników? W STS to się docenia!

W opisywanej promocji liczy się tylko i wyłącznie typ na dokładny wynik meczu. Gracz sam decyduje, jakie spotkanie chce obstawić – może to być jeden z półfinałów Ligi Mistrzów albo finał Ligi Europy.

Uwaga! W tym przypadku nie można grać na mecze eliminacyjne LM i LE, które wyjątkowo rozgrywane są w tym roku w tym samym czasie, co faza play-off. Liczą się jedynie spotkania takie jak RB Lipsk – PSG, Bayern – Lyon czy Sevilla – Inter.

Kupon kwalifikacyjny musi być SOLO, co oznacza, że nie może znaleźć się w nim więcej, niż tylko jeden zakład. Zwycięski typ jest przepustką do dołączenia do grona zwycięzców, którzy na koniec promocji podzielą się pulą 50.000 PLN.

Promocje w STS tylko dla zarejestrowanych. Na start bonus bez depozytu!

Promocje bukmacherskie organizowane przez STS dostępne są tylko dla osób, które posiadają konto na www.STS.pl. Jeżeli chcemy zarejestrować się na tej stronie, bo jeszcze tego nie zrobiliśmy, możemy zrobić to w mniej niż 60 sekund, a wszystko bez konieczności weryfikacji danych z dowodu!

Wszyscy nowo zarejestrowani otrzymują na dobry początek bonus bez depozytu wynoszący 29 PLN. Oferta przeznaczona jest dla tych, którzy przy zapisywaniu się do bukmachera wpiszą kod promocyjnyBETONLINE„. Jest na to tylko jedna szansa.

STS bonus powitalny to także doładowanie konta przy pierwszej wpłacie w ramach premii 100% oraz 20 PLN do wykorzystania w STS Betgames, które przyznawane jest jako zwrot w przypadku przegranego debiutanckiego zakładu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSkąd brać najlepsze typy na MLB?
Następny artykułNajdziwniejsze zakłady bukmacherskie w historii
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)