Typujesz MLB? Jak tak to warto jest skorzystać z oferty bukmachera Etoto, który to mniejsza przegrane. Wystarcz zagrać za minimum 100 PLN na zakłady MLB i w razie przegrać otrzymać bonus w wysokości 50 PLN! I tak co tydzień!

Mniejsze przegrane u bukmachera Etoto na kupony z MLB

Mniejsze przegrane u bukmachera Etoto na kupony z MLB

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, którzy dokonali wcześniej minimum dwóch wpłat.

Jest to akcja tygodniowa i trwa co tydzień od poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Wszystkie zagrane kupony muszą być zagrane i rozliczone w jednym okresie rozliczeniowym!

Jednak należy pamiętać, że do promocji trzeba się zapisać. Należy to zrobić na stronie internetowej bukmachera Etoto. Trzeba to zrobić przed zagraniem kuponu!

Bukmacher dopuszcza zarówno kupon pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak dopuszczalne są jedynie zdarzenia na żywo! Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Stawka minimalna kuponu to 100 PLN, ale co istotne środki zagrane za środki bonusowe są automatycznie wykluczone z tej akcji.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Gracz, który dokonał zagrania kuponu i spełnia powyższe warunki promocji, a został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN.

Chcąc odebrać bonus należy kliknąć w opcję pop-up i następnie zatwierdzić bonus. To sprawi, że środki trafią na konto gracza do 20 minut.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto:

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Etoto to jest to najlepsza okazja, żeby je założyć. Ten operator przyznaje darmowy bonus już na start w wysokości 20 PLN na grę i to bez dokonania wpłaty własnej!

Jednak należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny BetClic. Wpisujesz „KOD500” i zgarniasz 500 PLN!
Następny artykułMLB: Houston Astros – Oakland Athletics – 23 lipca (środa)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.