W dniu 25 kwietnia bukmacher Forbet rozdaje bonusy w wysokości 25 PLN dla swoich graczy. Wystarczy zawrzeć kupon za minimum 100 PLN, aby otrzymać dodatkową gotówkę na grę.

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu w dniu 25 kwietnia do godziny 23:59 za minimum 100 PLN.

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby kupon spełniał następujące warunki:

  • muszą na im znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30
  • łączny kurs musi wynieść nie mniej niż 2.50
etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Jednak w tej akcji bukmacher wyklucza kupony:

  • systemowe
  • zagrane za środki bonusowe
  • mające zdarzenia typu Draw no bet (DNB)

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to bukmacher Forbet automatycznie przyzna Ci bonus w wysokości 25 PLN. Lecz należy pamiętać, że ta akcja dotyczy tylko pierwszego kuponu.

Bonus w formie środków bonusowych traf na konto gracza automatycznie, a będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSzybkie Rynki w Etoto. Co to jest, jak grać, ile można wygrać?
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera Forbet – 26 kwietnia (piątek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.