Ciekawy bonus dla swoich graczy ma bukmacher Totalbet. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się minimum dziesięć zdarzeń. I jeżeli okażę się, że na kuponie będzie jeden błąd to bukmacher zwróci Ci stawkę, za jaką został zawarty kupon.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Udział w promocji jest automatyczny, tzn. nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Jedynym warunkiem jest spełnienie warunków kuponu:

  1. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN.
  2. Środki muszą pochodzić z salda głównego. Bukmacher wykluczenia w tej promocji zawieranie kuponów z środków bonusowych oraz granie freebetem.
  3. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej dziesięć zdarzeń.
  4. Minimalny kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie musi wynieść 1.20
  5. Bukmacher wyklucza granie systemem.
  6. Kupony, które posiadają zdarzenie objęte zwrotem (kurs 1,00) zaliczane są do promocji.

Jeżeli zawarty kupon okaże się wygrany, tzn. wszystkie zdarzenie będą rozliczone, jako wygrane to wygrywasz pełną pulę. Natomiast przy ewentualnym jednym błędzie na kuponie (np. trafione 9 z 10), bukmacher zwróci Ci stawkę za jaką dokonałeś zawarcia kuponu.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bez depozytu na mecze baseballowe
Następny artykułLvBet zwiększa wygraną na LaLiga o 14%!!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.