Legalny bukmacher BetClic wróci do naszego kraju w lipcu 2019. Informacja jest już potwierdzona przez przedstawicieli firmy!

BetClic w Polsce w lipcu 2019!

BetClic start w Polsce

Start BetClic Polska jest wyczekiwany przez wielu miłośników typowania z naszego kraju. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę, że mówimy tutaj o jednym z najlepiej rozpoznawalnych bukmacherów na świecie.

Do tej pory mówiło się o tym, że strona BetClic pl wystartuje w czerwcu 2019 roku, ale informacje te zostały już oficjalnie skorygowane. Jak informują media branżowe, start nowego-startego bukmachera w naszym kraju ma nastąpić w lipcu 2019.

Dokładna data premiery jeszcze nie jest znana, ale przedstawiciele firmy BetClic zapewniają, że będzie to na pewno przed startem nowego sezonu Ekstraklasy. Ten zaplanowano na 21 lipca.

Betclic pl lipiec 2019

„Z powodu opóźnień w projekcie, start na polskim rynku jest przesunięty. W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie określić dokładnej daty startu, ale na pewno będzie ona miała miejsce przed rozpoczęciem rozgrywek Ekstraklasy” – brzmi komunikat polskiego oddziału BetClic.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Tych najmniej wytrwałych zapraszamy po nasze typy dnia MLB, które pomagają w odnoszeniu sukcesów bukmacherskich! 🙂

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne typy z MLB na 29/30 maja
Następny artykułTypy dnia z MLB 31.05 (piątek)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)