Cashback największy w Polsce od bukmachera Betclic. Do zdobycia jest nawet 550 złotych, a do wszystkiego potrzeby jest tylko specjalny kod promocyjny, który brzmi KOD550!

Betclic kod promocyjny KOD550. Do odebrania jest aż 550 złotych - cashback największy w Polsce!
Betclic kod promocyjny KOD550. Do odebrania jest aż 550 złotych – cashback największy w Polsce!

Bonus bukmacherski na baseball 2020

Betclic jest w pełni legalnym bukmacherem w naszym kraju. Mimo że kojarzony jest z zagranicą, posiada licencję Ministerstwa Finansów. Co za tym idzie, można grać u niego zgodnie z przepisami! To samo tyczy się, rzecz jasna, odbierania bonusów.

Przygotowany przez Betclic bonus powitalny 2020 to jedyny w swoim rodzaju prezent. W tym przypadku nie otrzymuje się premii za pierwszą wpłatę, a można liczyć na zwrot w przypadku niepowodzenia.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bukmacherzy 2020 mają dla graczy wiele interesujących premii, ale to właśnie bonus cashback jest tym, który od pewnego czasu wzbudza ogromne zainteresowanie typerów. Tylko dzięki niemu można dostać do 550 złotych w razie przegranego kuponu.

Betclic kod bonusowy 2020

Jak odbiera się bonus? W przypadku Betclic to nic trudnego – chodzi jedynie o zagranie kuponu. W przypadku gdy nie uda się trafić wszystkich typów, bukmacher przyzna nam pełny zwrot stawki do kwoty 550 zł.

Obstawianie w Betclic Polska. Jak to wygląda w praktyce? ZOBACZ VIDEO:

Zasada jest prosta – im więcej postawimy w pierwszym kuponie, tym więcej będziemy mogli wygrać, a jednocześnie pokaźniejszy bonus zyskać w razie niepowodzenia.

  • Gramy za 100 złotych i przegrywamy – dostajemy 100 zł zwrotu
  • Gramy za 550 złotych i przegrywamy – dostajemy 550 zł zwrotu
  • Gramy za 500 złotych i wygrywamy – mamy całą kasę dla siebie + wszystkie zyskane środki!

Cashback w Betclic Polska. Do zdobycia nawet 550 zł!

Betclic kod promocyjny KOD550 przygotowany został tak, by poradziły sobie z nim nawet osoby początkujące. W tym wpisie czerwoną strzałką oznaczyliśmy miejsce, w którym należy wpisać kod na stronie marki Betclic.

Uwaga! Przy rejestracji nie jest wymagany kod promocyjny, ale jeżeli go nie podamy, nie będziemy mogli zdobyć aż 550 zł cashbacku. Ta premia jest dostępna tylko z hasłem bonusowym!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalna premia bez wpłaty własnej 20 PLN i bonus do 5000 PLN u bukmachera TotalBet
Następny artykułBonus za obstawienie meczy za darmo od STS. 30 złotych dla każdego
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)