Każdy, kto obstawia baseball, na pewno chętnie poluje na różnego rodzaju promocje bukmacherskie. Gdzie takie można znaleźć i na czym zazwyczaj polegają?

Baseball promocje bukmacherskie
Baseball promocje bukmacherskie

Baseball bonusy bukmacherskie

Przez dużą część roku nie ma dnia, by nie były dostępne typy bukmacherskie na baseball. A że fanów tego sportu w naszym kraju przybywa, cieszy się to wszystko naprawdę sporą popularnością.

Bonusy to coś, co gracze lubią najbardziej. Promocje bukmacherskie na baseball nie są w Polsce czymś często występującym, ale to nie znaczy, że nie ma ofert, z których polscy fani tego spotu nie mogą skorzystać.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Przykładem może być bonus powitalny Betclic. Za rejestrację można u tego buka otrzymać cashback do 500 złotych. Co to takiego jest? Jest to zwrot w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym po założeniu konta.

Premia, promocje, oferty specjalne

Nie ma co ukrywać, że w tej sytuacji najczęściej wybiera się piłkę nożną, ale podkreślmy – w regulaminie nie ma wzmianki o to, że tego zakładu nie można wykorzystać na baseball!

Dobrą radą jest po prostu szukanie promocji, a nie takich, które ściśle związane są z baseballem. Tych drugich raczej nie ma co spodziewać się w kraju, gdzie MLB cały czas traktowane jest jako swego rodzaju liga „egzotyczna” albo nawet sportowa ciekawostka.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na STS.pl
  2. Kod promocyjny przy rejestracji: BETONLINE
  3. Odbiór 29 PLN bez depozytu jako freebet
  4. Premia 100% przy pierwszej wpłacie do 1200 złotych!

Poprzedni artykułTypy z MLB – 25 sierpnia (niedziela)
Następny artykułDarmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)