Limitowaną ofertę promocyjną nowym użytkownikom przygotował bukmacher STS online. Każdy nowy użytkownik już na sam początek może otrzymać bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN czy też premie za dokonany depozyt do 1200 PLN.

STS kod promocyjny na start

STS kod promocyjny na start

O tyle jest to ciekawa promocja, ponieważ wszystkie lokale stacjonarne bukmacherów są zamknięte. Obecnie można jedynie typować online.

Pierwsza czynność, jaka trzeba zrobić jest to dokonanie rejestracji konta na www.STS.pl. Ta czynność graczowi zajmie dosłownie chwilę, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

Kod promocyjny w STS. Bonus bez wpłaty własnej

Każda nowy klient może otrzymać na start pewne 29 złotych i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna okazja, aby to uczynić.

Premia za wpłatę. Bonus dla każdego do 1200 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy depozyt u bukmachera STS jest objęty promocją. Operator przyznaje bonus równowartości dokonanej pierwszej wpłaty, który maksymalnie może wynieść nawet 1200 złotych:

Przykład: gracz wpłacił 1000 złotych. Taka samą wartość otrzyma w formie środków bonusowych.

Betgames w STS online:

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada gry karciane online. Betgames to usługa, w której można obstawiać zakłady na na popularne karty. Dostępne są tam takie gry, jak:

  • poker
  • wojna
  • bakarat

W dodatku typerzy w te gry mogą grać za realna gotówkę i tym samym ja wygrywać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł25 PLN co tydzień na STS Betgames. Dla każdego gracza.
Następny artykułDarmowy bonus dla graczy od eFortuny. Kupony bez podatku.
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.