Bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać łączny bonus o wartości nawet 2230 PLN.

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

Skład pakietu powitalnego u bukmachera eFortuna online jest dosyć ciekawy. A składa się on z takich bonusów, jak: darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premii równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Z tych bonusów będzie można skorzystać pod warunkiem, że gracz dokona rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt większych problemów.

Bonus 20 PLN bez depozytu na zakłady bukmacherskie:

Użytkownik, który chce liczyć na powyższe bonusy koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracjnym.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych użytkownik otrzyma darmowe 20 PLN. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie, a nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki trafiły na konto użytkownika.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Premia 100% za wpłatę. Bonus dla każdego użytkownika

Bukmacher Fortuna w dodatku zwiększa graczom pierwszy depozyt. Za każdą wpłacone kwotę można liczyć na jej równowartość:

Przykład: Użytkownik wpłacił 1200 PLN. W gratisie otrzyma taka samą wartość i łącznie będzie posiadał 2400 PLN, które będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Dodać jest trzeba, że promocji objęte są wszystkie pierwsze depozyty, aż do 2000 PLN

Cashback na start:

Gracz, który dokonał swojego pierwszego depozytu będzie mógł skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Jak okaże się wygrany, to super. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, a maksymalnie może to być nawet 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus bez depozytu na Premier League. Jak odebrać kasę na obstawianie ligi angielskiej?
Następny artykułBlackjack a bukmacherzy. Co warto wiedzieć?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.