Czas na spotkania półfinałowe podczas rozgrywek MLB. Jedyne spotkanie jakie zostanie rozegrane dzisiejszej nocy naszego czasu to rywalizacja pomiędzy St.Louis Cardinals z Washington Nationals. Nieznacznymi faworytami tego spotkania są gospodarze, ale patrząc na możliwości obu drużyn to linia over 5.5 spokojnie powinna być pokryta w tym spotkaniu.

St.Louis Cardinals – Washington Nationals: Typ i analiza

St.Louis Cardinals – Washington Nationals: Typ i analiza

Podczas dwóch ostatnich potyczek z Atlanta zawodnicy St. Luis prezentowali się bardzo dobrze. Zdobyli odpowiednio pięć i trzynaście runsów! Dzisiejsze spotkanie rozegrają na własnym terenie i rywalizację w półfinale na pewno będą chcieli rozpocząć od zwycięstwa. Możliwości ku temu na pewno mają jak i zawodników.

Podczas ostatnich spotkań w dobrej formie prezentował się Ozuna, który w dwóch ostatnich meczach wywalczył cztery rundy. i na pewno będzie sporo zależało od tego zawodnika. Nie można również zapominać o Wongu czy Goldschmidtu, którzy również przyczynili się i to znacząco do wygranej z Atalntą.

Gospodarze pokazali w ostatnich spotkaniach, że znajdują się w dobrej dyspozycji. Teraz grając u siebie tym bardziej będą chcieli dobrze rozpocząć walkę w pófinale. Również goście będą chcieli zagrać z jak najlepszej strony. To pokazuje, że zapowiada się emocjonujący mecz” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Patrząc a gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach za każdym razem tracili runsy. Natomiast w czterech z pięciu spotkań minimum trzy! Podobnie zresztą wygląda to w drużynie gości, którzy ani razu w ostatnich piciu spotkaniach nie zachowali czystego konta.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Również i drużyna Washingtonu Nationals do tego spotkania przystąpi w bardzo dobrych humorach po tym jak wygrała i to bardzo pewnie, bo 6-1 i 7-3 dwa spotkania z Los Angeles Dodgers. W dobrej dyspozycji znajduje się Rendon, który znacząco przyczynili się do wygranej. Do tego trzeba dodać jeszcze Soto czy Turnera.

Trzy ostatnie spotkania bezpośrednie kończył się overem 5.5. Patrzą cna dyspozycję tych drużyn również w ostatnich spotkaniach to można być pewnym, że również i tym razem ta linia zostanie złamana.

Mecze St.Louis Cardinals – Washington Nationals można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
St.Louis Cardinals – Washington Nationals11.71Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z MLB – 10 października (czwartek)
Następny artykułPakiet Pudziana. Betfan bonus powitalny, czyli 3000 złotych na start + 100 zł z kodem!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.